جسد یک دختر اهل افغانستان در آلمان پیدا شد

1 ماه قبل
زمان مطالعه 1 دقیقه

رسانه‌های آلمانی گزارش داده‌اند که جسد یک دختر ۱۵ ساله اهل افغانستان در کنار رودخانه راین در شهر ورمس در ایالت راینلاند-فالتس آلمان پیدا شده است.

خبرگزاری دویچه وله آلمان در گزارشی نوشته است که کالبدشکافی جسد نشان داده است که این دختر در نتیجه غرق‌شدن جان باخته است؛ اما پولیس برای تحقیقات پدر و مادر او را بازداشت کرده است.

این خبرگزاری به نقل دفتر پولیس شهر ماینس گفته است: «این ظن وجود دارد که متهمان تصمیم به قتل دخترشان گرفته بودند، به خاطری که با شیوه زندگی او موافق نبوده‌اند.»

پولیس گفته است که پدر ۳۹ ساله و مادر ۳۴ ساله این دختر در توقیفخانه‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

به گزارش رسانه بلید، جسد این دختر نوجوان شام روز (دوشنبه، ۲۸ جوزا) پیدا شده است.

در گزارش آمده است که پیش از ظهر همین روز مادر این دختر از احتمال قتل دخترش به اداره پولیس شهر پیرمازنز گزارش کرده و او از شوهرش به‌عنوان مظنون نام برده است.

طبق گزارش‌ رسانه‌های آلمان، این پدر و مادر هر دو در شهر پیرمازنز در آدرس‌های جداگانه زندگی می‌کنند و دختر همراه با مادرش بوده است.

پولیس محل زندگی این دو نفر و محل پیداشدن جسد را بررسی کرده است.

باید گفت که پیش از این ماجرا، چاقوکشی‌های شهروندان افغانستان در آلمان خبرساز شده بود.

یک هفته قبل رسانه‌های آلمانی گزارش داده‌ بودند که یک مهاجر اهل افغانستان به گروهی از افراد که در یک خانه در حال تماشای فوتبال بودند، با چاقو‌ حمله کرده و سه نفر را زخمی کرده است‌. این مهاجم که به ضرب گلوله پولیس از پا درآمد، پیش از حمله به تماشاگران فوتبال، یک شهروند دیگر افغانستان را با شی تیز مانند چاقو کشته است.

همچنین در ۱۲ ماه جون نیز رسانه‌های آلمانی گزارش داده بودند که یک شهروند افغانستان با چاقو به یک زن اوکراینی در شهر فرانکفورت حمله و او را زخمی کرده است.

لینک کوتاه : https://gowharshadmedia.com/?p=13986
اشتراک گذاری

نظرت را بنویس!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

نظرات
هنوز نظری وجود ندارد