بقایای جسد یک آموزگار آمریکایی که ربوده شده بود، پس از ۱۵ سال به خانواده‌اش تحویل داده شد

6 ماه قبل
زمان مطالعه 1 دقیقه

رسانه‌های بین‌المللی گزارش داده‌اند که بقایای جسد اسکلت سیدنی میزل، آموزگار و امدادگر آمریکایی که ۱۵ سال پیش در قندهار افغانستان ربوده شده بود، سرانجام به خانواده‌اش تحویل داده شده است.

روزنامه دیلی میل در گزارشش نوشته است که میزل ۵۰ ساله، در جنوری ۲۰۰۸ توسط افراد مسلح به همراه راننده‌اش محمد هادی در نزدیکی قندهار ربوده و ناپدید شده بود.

در گزارش آمده است که این زن آمریکایی در دانشگاه قندهار زبان انگلیسی، گلدوزی و خیاطی تدریس می‌کرد.

این روزنامه نوشته است که اختطاف‌گران پس از ربودن این امدادگر چندین بار با تلفن او با سازمان امدادی که در آن کار می‌کرد تماس گرفتند، اما پس از مدت کوتاهی او را کشتند.

دیلی میل می‌گوید که خانواده‌ی میزل برای بیش از یک دهه گمان می‌کردند که او مرده است، اما منتظر بودند تا جزئیات آنچه برای میزل رخ داده است، را بیابند.

در ادامه آمده است که سال گذشته پولیس فدرال آمریکا یا اف‌بی‌آی به جان، خواهر میزل خبر داد که قطعات کوچک استخوان متعلق به او را جمع‌آوری کرده‌اند.

جان افزود که به او گفته شده بود که جایزه‌ی وزارت خارجه‌ی آمریکا منجر به پیشرفتی شد و کسی تکه‌های استخوانی را که اف‌بی‌آی با نمونه‌های DNA پدر سیدنی تطبیق داده بود، پیدا کرده است.

روزنامه دیلی میل نوشته است که دو مامور اف‌بی‌آی جسد میزل را که با پرچم ایالات متحده پوشانده شده بود، از طریق یک کشور ثالث به آمریکا انتقال داده‌اند. آنها همچنین مجلاتی را که میزل در افغانستان نگهداری می‌کرد، آوردند.

مشخص نیست که آیا به کسی این جایزه‌ی ۵ میلیون دالری داده شده است یا خیر.

لینک کوتاه : https://gowharshadmedia.com/?p=10154
اشتراک گذاری

نظرت را بنویس!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

نظرات
هنوز نظری وجود ندارد